Realizacja przedstawia parter projektowanego przeze mnie domu. W tym projekcie zmieniony został pierwotny układ funkcjonalny parteru i piętra, aby dopasować go pod indywidualne preferencje Właścicieli. Prowadziliśmy wiele zmian elektrycznych i hydraulicznych.
Inwestorom zależało na przytulnym i funkcjonalnym wnętrzu ze sztukaterią, drewnem i mosiężnymi dodatkami.
Jednym z wyjątkowych elementów tego domu są drewniane, przeszklone drzwi z mosiężnymi detalami, wykonane na indywidualne zamówienie.
W domu większość mebli zrobiona jest według indywidualnego projektu. Bardzo charakterystycznym elementem parteru domu jest wyjątkowa, czarna balustrada zaprojektowana i wykonana specjalnie do tego wnętrza. 

Ze względu na trwające prace realizacyjne, poniżej znajdują się zdjęcia wnętrza, a także poglądowe wizualizacje stref, które nie zostały jeszcze skończone.  Zapraszam do oglądania 😉 

Realizacja łazienki na parterze.  Dzięki zmianom ścian działowych na początkowych etapie projektu, w łazience udało się zagospodarować miejsce na duży piec gazowy.
Znajduje się za wysoką zabudową obok miski wc.  Właściciele mają do niego swobodny dostęp, a jednocześnie nie rzuca się w oczy ponieważ jest zabudowany pięknymi, frezowanymi frontami meblowymi.

Tak wyglądały prace wykończeniowe.